Elektrická vývrtka otvírák na víno LCD s teploměrem

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb

Fotografie č.9

full thumb

Fotografie č.10

full thumb

Fotografie č.11

full thumb
osobní odběr zdarma OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA

Toto zboží si můžete zdarma vyzvednout na naší centrální pobočce v Praze na Žižkově.

BARVA

Černá

ROZMĚRY

290 x 200 x 70 mm

MATERIÁL

Plast

NAPÁJENÍ

4 x AA NI-MH nabíjecí (napevno zabudované)

POPIS

Exkluzivní model z řady elektrických vývrtek na víno. Tento typ přístroje je inovovaná verze předešlého typu. Nejenže s ním můžete měřit teplotu okolí, navíc můžete změřit teplotu láhve vína a zjistit tak, zda má víno správnou teplotu. Přístroj má také display, na kterém je ukazatel stavu baterie a teploty. Je zhotoven z krásného matného plastu.

NÁKUP PRODUKTU
běžná cena
1.690,-
sleva
23%
naše cena
1.299,-
ks

Zboží je skladem a připraveno k odeslání. Ceny jsou koncové, nejsme plátci DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Nevíte, jaký dát letos dárek svým obchodním partnerům? Máme pro Vás nápad, který ocení všichni milovníci dobrých vín. Exkluzivní elektrická vývrtka na víno se zabudovaným teploměrem a displejem. Krásný design, originální řešení a perfektní funkčnost udělají radost všem.

Diáře, kalendáře, pera… Dost!!!!

Buďte letos originální a dejte dárek, po kterém sami toužíte. Po náročném dni v kanceláři si chcete i vy otevřít dobrou láhev vína – Grand Cru, které jste si přivezli z dovolené ve Francii… Automaticky sáhnete po vývrtce, co máte v kuchyni v šuplíku. Ach ne! Rychlým tahem se roztrhl korkový špunt! S automatickou elektrickou vývrtkou se Vám toto nestane. Dárek, který udělá radost nejen Vám, ale i těm, které chcete obdarovat letos něčím originálnějším než jen reklamním diářem nebo perem.

Tento otvírák je konstruován tak, aby usnadnil otevírání lahve a to za 7 vteřin, na jedno nabití lze otevřít až 30 lahví vín! Obsluha přístroje je veskrze jednoduchá – stačí nasadit přístroj na hrdlo láhve, podržet tlačítko a láhev je rázem otevřená. Balení obsahuje i řezač na odstranění fólie z hrdla láhve k úplné dokonalosti okamžiku, lépe řečeno obřadu otevírání lahve např. Cabernet Sauvignon Grand Cru classé 2009…

Krásný dárek pro všechny milovníky vín a moderního designu, kteří ocení jednoduchost a praktičnost dárku spolu s jeho elegancí.
Zaručujeme dlouhou životnost – až 300 nabíjecích cyklů, přístroj je minimálně hlučný (78 db) a velice lehký. Je velice elegantní a hodí se i jako doplněk do Vaší moderní domácnosti.