Dávkovač mýdla bezdotykový senzorový STYLE 250 ml

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb
osobní odběr zdarma OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA

Toto zboží si můžete zdarma vyzvednout na naší centrální pobočce v Praze na Žižkově.

BARVA

Nerez, chrom

ROZMĚRY

65 x 105 x 195 mm

MATERIÁL

Nerezová ocel + ABS plast

OBJEM

250 ml

NAPÁJENÍ

4 x AAA baterie (není součástí dodávky)

POPIS

Tento bezdotykový dávkovač o objemu 250 ml je vyrobený z nerezu ( tělo dávkovače ) a pochromovaného plastu (vrchní část). Spodní část je z klasického černého plastu.

NÁKUP PRODUKTU
běžná cena
999,-
sleva
65%
naše cena
348,-
ks

Zboží je skladem a připraveno k odeslání. Ceny jsou koncové, nejsme plátci DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Řekněte bakteriím a mikrobům Sbohem! Nyní je zde pro Vaši maximální osobní hygienu plně automatický bezdotykový dávkovač mýdla! Široké využití v domácnosti nebo v kancelářích, v ordinacích, čekárnách nebo na toaletách. Čistota, hygiena, vysoká estetická úroveň a pohodlné použití – to je bezdotykový senzorový dávkovač STYLE!

Zkuste odhadnout, jaké množství bakterií nebo mikrobů na Vás číhá na nádobě s tekutým mýdlem a kolik lidí před Vámi se dotklo tlačítka na dávkovači! Tomu je nyní konec. S bezdotykovým senzorovým dávkovačem již nebude přenos mikrobů možný a znamená konec všem možným nákazám.

Tento pokrokový bezdotykový dávkovač na mýdlo lze využít i na tekutý prostředek na mytí nádobí. K senzoru stačí přiložit ruku nebo předmět a dávkovač automaticky odměří požadovanou dávku mýdla nebo saponátu. Přístroj je vysoce efektivní a je schopen pracovat po celý rok a vydat tak na 10.000 dávek při využití energie ze 4 baterií typu AAA. Dávkování lze nastavit na 3 úrovně - 0.8ml, 1.4ml a 3ml.

Jen si představte, jak děti přiběhnou z venku celé umazané a běží do koupelny si umýt ruce. Už žádná špína všude kolem jako dříve. Ruce čisté a honem k obědu! Manžel se vrátí ze zahrady nebo garáže, špinavý od hlíny, sazí, prachu nebo oleje. Před koupí senzorového dávkovače musel přemýšlet, jak vzít kostku mýdla nebo vymáčknout kapku tekutého mýdla, aniž by se znečistilo vše kolem. Nyní je situace pod kontrolou - ruce umyté, dávkovač bez jakékoli kontaminace bakteriemi a okolí čisté!

Dávkovač STYLE je univerzální a vhodný pro domácí účely - je perfektním pomocníkem v kuchyni, koupelně, ale stejně tak i ve veřejných prostorech – na toaletách v kancelářských budovách a v restauračních zařízeních. Ocenění najde i v čekárnách, na klinikách nebo v nemocnicích, ordinacích či léčebnách, kde je kladen nadmíru velký důraz na čistotu a antibakteriální prostředí.