Dávkovač mýdla bezdotykový senzorový CLASSIC 500 ml

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb

Fotografie č.9

full thumb

Fotografie č.10

full thumb

Fotografie č.11

full thumb

Fotografie č.12

full thumb

Fotografie č.13

full thumb
osobní odběr zdarma OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA

Toto zboží si můžete zdarma vyzvednout na naší centrální pobočce v Praze na Žižkově.

BARVA

Nerez, chrom

ROZMĚRY

140 x 90 x 210 mm

MATERIÁL

Nerezová ocel + ABS plast

OBJEM

500 ml

NAPÁJENÍ

4 x AA baterie (není součástí dodávky)

POPIS

Tento bezdotykový dávkovač o objemu 500 ml je vyrobený z nerezu ( tělo dávkovače ) a pochromovaného plastu (vrchní část). Spodní část je z klasického černého plastu. Přístroj je možno upevnit jak na zeď, tak nechat stát na umyvadle, dřezu či kdekoli budete chtít.

NÁKUP PRODUKTU
běžná cena
1.299,-
sleva
62%
naše cena
499,-
ks

Zboží je skladem a připraveno k odeslání. Ceny jsou koncové, nejsme plátci DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Čistota půl zdraví! Jedině s bezdotykovým dávkovačem mýdla si můžete být jisti, že Vaše ruce budou po umytí opravdu čisté. Konec bakterií a nečistoty ze zásobníků! Senzorový dávkovač pomáhá chránit před bakteriemi, automaticky zaznamená Vaše ruce a uvolní potřebnou dávku mýdla. Komfortní použití, dokonalá hygiena, krásný design – bezdotykový dávkovač CLASSIC 500 ml.

Běžné nádoby na tekuté mýdlo, ale i např. na přípravek na mytí nádobí, jsou rezervoárem všech mikrobů a bakterií, které neustále útočí na náš organismus. Stačí jen nepatrný dotyk špinavých neumytých rukou a nákaza se šíří o to víc, čím častěji se nádoby dotýkáme. Bezdotyková technologie znamená konec všem těmto nástrahám.

Jen si představte situaci v kuchyni – porcujete maso na nedělní oběd nebo v garáži – máte špinavé ruce od motoru - potřebujete si umýt ruce. Dříve jste složitě vymýšleli, jak vzít kostku mýdla nebo vymáčknout kapku toho tekutého, aniž byste znečistili vše kolem. Jedině s bezdotykovým dávkovačem máte situaci pod kontrolou - ruce čisté, bez jakékoli kontaminace bakteriemi a bez zašpinění pracovního okolí.

Automatický bezdotykový dávkovač mýdla je na vysoké estetické a technické úrovni a zajišťuje vysoký komfort při jeho použití. Lze taktéž využít pro dávkování mycího prostředku na nádobí v kuchyni!
Dávkovač je napájen ze 4 baterií typu AAA a s velmi vysokou účinností je schopen pracovat rok a vydat až 10.000 dávek mýdla či saponátu. Jednoduchá aplikace - stačí přiložit ruku nebo objekt zhruba 10 cm před senzor dávkovače a ten Vám automaticky mýdlo odměří, navíc je možné jednoduše nastavit dávkování na tři úrovně ( 0.8ml/1.4ml/3ml).

Použití dávkovače CLASSIC je velmi široké, hodí se pro domácí účely i veřejných prostor. Je vynikajícím pomocníkem v kuchyni, koupelně, na toaletách v kancelářských budovách, v restauračních zařízeních, ale ocenění najde i v čekárnách nemocnic, na klinikách nebo v ordinacích lékařů, kde je kladen obzvláště velký důraz na perfektní antibakteriální a čisté prostředí.