• 1 z 6
 

Bezdotykový odpadkový koš DESIGN nerezový trojhran senzorový 48L

Neohodnoceno
 
Toto je 48 litrový bezdotykový odpadkový koš, který má tvar kulatého trojhranu. Je vyroben celý z nerezu. Jen část víka, která se otvírá je z pochromovaného plastu a spojovací část mezi tělem koše a víkem je také z plastu, z důvodu bezproblémového dosedání obou částí.
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 499 Kč
1 238,84 Kč bez DPH
Kód produktu 10
Značka Bezdoteku
Kategorie Bezdotykové odpadkové koše
Položka byla vyprodána...
 

Automatický bezdotykový koš s infračerveným senzorem je konstruován a vyroben tak, aby učinil Váš život jednodušší. Koš je vyroben nejmodernější technologií za použití nejkvalitnějších materiálů. Tento vysoce výkonný, nehlučný, bezdotykový koš s nízkou spotřebou a dlouhou životností je ideálním spotřebičem do Vaší moderní domácnosti.

Je vědecky dokázáno, že mikrobi a bakterie, které se nachází v domácnosti, velmi škodí našemu zdraví a oslabují imunitu. Tito mikrobi a bakterie se v domácnosti nejvíce drží na víku a po stranách odpadkového koše. Tyto bakterie a mikroby pak dále přenášíme na cokoliv čeho se dotkneme a tím tyto organismy dostávají další šanci se množit. Tomu je nyní konec, díky bezdotykovému a tím pádem velmi hygienickému principu tohoto odpadkového koše.

Stačí přiložit ruku nebo objekt zhruba 20 cm před senzor koše a víko se automaticky otevře. Po odhození odpadu se víko automaticky zase uzavře. Celý mechanismus je uložen ve víku koše, je zde infračervený senzor, který je pomocí elektronického zařízení spojen s mechanickým otevíráním víka.

Hmotnost 4.31 kg
Barva Nerez, chrom
Rozměry 365 x 320 x 570 mm
Materiál Nerezová ocel + ABS plast
Objem 38 litrů
Napájení 4 x monočlánek typu D (není součástí dodávky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: