• 1 z 8
 

Bezdotykové záchodové prkénko automatické

Neohodnoceno
 
Revoluce v hygieně. Maximální čistota a komfort. Třešnička na dortu Vaší moderní domácnosti. Bezdotykové toaletní sedátko! Automatické otevírání a zavírání poklopu toaletní mísy! To je přesně to, co chybí k dokonalosti ve Vaší koupelně. Poslední krůček k obdivu u přátel a známých, kteří přijdou na návštěvu. „Koupelna ve francouzském stylu? A ty nádherné italské obklady! Cože? Automatické toaletní sedátko?! Vy si snad děláte legraci, takový luxus! To muselo stát majlant!“ Součástí balení je nabíjecí adaptér.
Dostupnost Momentálně nedostupné
2 499 Kč
2 065,29 Kč bez DPH
Kód produktu 90
Značka Bezdoteku
Kategorie Dům
Položka byla vyprodána...
 

Nyní si můžete takový luxus dopřát i vy za výhodnou cenu.

Tato novinka je k dostání i na našem trhu. Instalace je velice jednoduchá, automatické prkénko je použitelné na většinu toaletních mís. Dvě infračervená čidla (ve přední části víka a uvnitř poklopu) zajistí automatické otevírání a zavírání Vaší toalety. Baterie lze dobíjet přímo z elektrické sítě nebo je lze vyndat a nabíjet externě. Díky použití extrémně odolných materiálů je zajištěna vysoká životnost tohoto WC sedátka.

Jen si to představte, dámy!

Už žádné zvednuté prkénko! Automatické toaletní sedátko vše zařídí. Čidlo zareaguje na pohyb 10-15 cm před mísou a pomalu zvedne poklop. Po opuštění toalety naopak poklop pozvolna zavře. Krása, ne? Automatické otevírání a zavírání poklopu zajistí dokonalou čistotu toalety. Zároveň zamezí šíření zápachu z otevřené toaletní mísy. Děti a dospělí již nebudou vystaveny zbytečnému útoku bakterií a mikrobů, které se na WC míse vyskytují.

Vhodné i pro seniory a hendikepované, lidi se sníženou motorikou - automat vše zajistí za Vás!

Hmotnost 12.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: